Dokonalé barvy

Barva, co oslní leskem, vyznačuje se trvanlivostí i krycími schopnostmi je právě ta, ze které se budete těšit dlouhé týdny.

V salónu pracujeme se špičkovými produkty Kérastase Paris aL’Oréal Professionnel.

V Kadeřnickém atelieru Kotlár používáme syté barvy značky L’Oréal Professionnel. Cíleně se aplikují na vlasy, nestékají a maximálně probarví pramen vlasů.

Pro každodenní úpravu vzhledu a péči o účes můžete v našem salónu zakoupit řady kosmetických přípravků značek Kérastase Paris a L’Oréal Professionnel.

Příjemné pohodlí

Pohodlí našich zákazníků a příjemná atmosféra našeho salónu je vedle profesionality personálu a používaných technologií další hodnota, na které si zakládáme.

Ergonomická kadeřnická křesla a polohovalelná masážní křesla mycího pultu poskytují komfort klientům i při několikahodinových procedurách.

Elegance černé a antracitové barvy v kombinaci s odstíny zelené působí pozitivně a vzniká tak pohodové prostředí.

Perfektní střih

Pro každodenní úpravu vzhledu a péči o účes naleznete v našem salónu kompletní nabídku profesionálních kadeřnických nástrojů – fény, žehličky na vlasy, kulmy, hřebeny a kartáče na vlasy apod.

Abyste dostávali vždy prvotřídní služby a mohli se dlouho těšit z výsledku práce našich kadeřníků, absolvuje náš tým každoročně řadu školení v České republice i zahraničí zaměřených na nové techniky střihu a barvení vlasů ve spolupráci s předními značkami v oboru.

V oblasti účesové tvorby pořádáme každý rok prestižní přehlídky Picasso hairshow. V roce 2013 proběhl již 19. ročník.

Naše nápady a aktuální účesové trendy promítáme také do kolekcí a realizujeme kompletní proměny vizáže.

Příznivé ceny

Věříme, že naše služby oceníte, ceny jsme nastavili úměrně, a i při placení budete spokojeni.

Pokud jste již vyzkoušeli kvalitou a péčí srovnatelné služby, jsme přesvědčeni, že budete příjemně překvapeni.

Pro každodenní úpravu vzhledu a péči o účes nabízíme kompletní nabídku profesionálních kadeřnických nástrojů – fény, žehličky na vlasy, kulmy, hřebeny a kartáče na vlasy apod.

Ceník péče o vlasy  přikládáme nebo si ho můžete vyžádat na recepci.

Kvalitní střih je vizitkou salonu a je pro nás to nejdůležitější. Každý kadeřník je tvůrcem uměleckého díla a klientka naší inspirací.